Nuba Rice - otręby ryżowe bilansowane 20kg NUBA EQUI

110,00 zł

(5,50 zł kilogram)

Brutto Czas oczekiwania około 1 dni roboczych.

Dla konia 500kg:

Opakowanie 20kg wystarcza na około 50 dni.

Dawka dzienna 0,4kg

2,20zł/dzień

Ilość

Opis

Otręby ryżowe są przeznaczone do stosowania jako pasza uzupełniająca dla wszystkich grup koni i kuców. Nasz produkt jest bilansowany, co oznacza, że ma prawidłowy stosunek wapnia do fosforu.
Otręby ryżowe szczególnie polecane są dla koni, które muszą odbudować masę ciała, a także koni w treningu oraz hodowlanych, gdyż wspomagają budowę i regenerację mięśni. Są bogatym źródłem makro i mikroelementów, a także witamin z grupy B. Zawartość gamma oryzanolu dobrze wpływa na budowę masy mięśniowej. Otręby zawierają dużo dobrze przyswajalnego tłuszczu z oleju ryżowego, stanowią doskonałe źródło energii w dziennej dawce przy stosunkowo niskiej zawartości skrobi.  Pozytywnie wpływają także na zdrowie skóry i jakość sierści.
W naturalnej postaci otręby ryżowe zawierają dużo fosforu, co może niekorzytsnie wpłynąć na równowagę pierwiastków w organizmie konia. By stosowanie otrębów ryżowych było bezpieczne dla zdrowia konia nasz produkt uzupełniony został w wapń, osiagając korzystny stosunek wapnia do fosforu.

Polecane dla koni:

  • konie sportowe
  • konie chude

Cechy produktu:

  • bilansowane Ca:P
  • bogate źródło tłuszczu
  • nienasycone kwasy tłuszczowe
  • energia
  • gamma oryzanol

Produkt przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety. Podawać w ilości od 80g do 200g na 100kg masy ciała. Na przykład dla konia o wadze 500 kg możnay podać od 400 do 1000g, a dla konia o wadze 600kg od 480 do 1200g otrębów. 

Otręby ryżowe z zarodnikam i, Węglan wapnia ,Tlenek magnez,  Aminokwasowy chelat cynku, Aminokwasowy chelat miedzi, Witamina E, Selen

Szczegóły produktu

Opakowanie
15kg
Forma
granulat
Owies
nie
Energia MJ/kg
14
Białko surowe %
14.2
Włókno surowe %
7.1
Tłuszcz surowy %
18.1
Skrobia %
16
Cukier %
9.4